• TVORIVÁ DIELŇA

13. 3. 2024

Čo všetko dokážu šikovné ruky, fantázia a dobrá nálada – to ukázali deti spolu so svojimi rodičmi dnes na tvorivej dielni.Vo svojich milých výtvoroch využili rôzny materiál, ktorý premenili na krásne dekorácie.

Ďakujeme Mestu Čierna nad Tisou za zorganizovanie akcie a všetkým, ktorí prišli.

Tešíme sa na ďalšie tvorivé stretnutie

• Zimné prázdniny

4. 1. 2024

Zimné prázdniny budú od 23. decembra 2023 do 7. januára 2024.Vyučovanie v ZUŠ začína od 8. januára 2024.

Kolektív Základnej umeleckej školy Vám praje požehnané a šťastné Vianoce, plné harmónie a pokoja. Oslávme ich prítomnosťou a láskou v kruhu tých najbližších.

Príjemné prežitie  vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2024!

4. 1. 2024

Riaditeľstvo Základnej umeleckej školy v zmysle §150 ods. 5 zákona č.245/2008 Z.z. školský zákon v znení neskorších predpisov a § 63 ods. 10 vyhlášky MŠVVaŠ č.231/2009 Z.z. o podrobnostiach o organizácii školského roka udeľuje riaditeľské voľno na 22.12.2023 (piatok) z organizačných dôvodov.

• Adventný koncert

4. 1. 2024

Advent, advent, štyri sviece, prvá z nich sa zatrbliece.

Za ňou druhá, tretia zhorí, prinesieme stromček z hory.

A keď štvrtá horí stíška tešíme sa na Ježiška.

13.12.2023 - Adventný koncert

• Bubnovačka

4. 1. 2024

Do fotogalérie bol pridaný nový album Bubnovačka.

BUBNOVAČKA 2023 🥁

www.bubnovacka.sk !

TICHO DETI PRED NÁSILÍM NEOCHRÁNI !

S násilím sa môžeme vysporiadať len tak, že ho nebudeme bagatelizovať, prehliadať a vnímať ako niečo, čo sa "...nás predsa netýka.. " !!!

Hlas detí je dôležitý!!! Myšlienka podujatia " Aby bolo deti lepšie počuť" upozorňuje na dôležitosť ochrany detí pred násilím a pripomenie potrebu včasnej prevencie v spoločnosti. Toto podujatie sa koná pod záštitou prezidentky Slovenskej republiky Zuzany Čaputovej a Petra Pavla, prezidenta Českej republiky. Viac sa dozviete : BUBNOVAČKA 2023 - Centrum Slniečko (www.centrumslniecko.sk)

🥁Bubnujeme čímkoľvek, čo vydáva zvuk.🥁

Pridaj sa aj ty!

My sa stretneme na námestí pri ulici Hlavnej 20 novembra 2023, v čase 10.00-11.00. Bubnovať budeme hromadne. Do rytmu nás bude viesť Základná umelecká škola.

Do Bubnovačky sa s nami zapojili :

Základná škola s vyučovacím jazykom slovenským, Čierna nad Tisou                                                                      Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským,Čierna nad Tisou

Materská škola – Óvoda, Čierna nad Tisou

Základná umelecká škola, Čierna nad Tisou

Nájdete nás aj na mape : https://www.google.com/maps/d/u/0/edit...

...pretože na hlase detí záleží !

• Vystúpenie pre seniorov

VYSTÚPENIE PRE SENIOROV

"Človek je krásny nielen vtedy,keď má pružný krok.

Človek je krásny podľa múdrosti,čo sa mu zračí v oku, podľa slov, podľa vrások a bielych vlasov.

Človek je krásny vtedy,keď ho ľudia majú radi.'

Úcta k starším. Pri tejto príležitosti mesto Čierna nad Tisou tradične organizuje kultúrny program, ktorým chce vyjadriť vďaku skôr narodeným. Naši žiaci hudobného a tanečného odboru si tiež uctili milé babičky a deduškov. Veríme,že sme ich potešili 🥰 Čierna nad Tisou,10.11.2023

• Zápis žiakov

9. 10. 2023

ZÁPIS ŽIAKOV PRE ŠKOLSKÝ ROK 2023/24 4.9.2023 od 9.00 do 13.00 Zápis pre žiakov,ktorí pokračujú v štúdiu a žiakov prijatých na základe talentových prijímacích skúšok. Noví záujemcovia o štúdium majú možnosť prihlásiť sa najneskôr do 15.9.2023. Tešíme sa na Vás !

• LETNÝ DENNÝ TÁBOR

7. 6. 2023

Letné prázdniny sú už za rohom a neviete, ako zabezpečiť Vašim deťom zábavu a aktivity počas prázdnin?

ZUŠ Čierna nad Tisou srdečne pozýva deti vo veku 6 -12 rokov na denný hudobno- umelecký tábor, ktorý sa uskutoční 21.08.2023 - 25.08.2023 v časovom horizonte 9.00-15.30 h. Na deti čaká veľa zábavy nielen s hudbou a umením, ale aj súťaže,športovanie, Smejlinka, maskoti Mickey a Minney, hravá angličtina, hľadanie pokladu, maľovanie na tvár, Zumba, kreatívny kútik, ukážky policajtov- psovod,ukážky hasičov - hasičské disciplíny, ohýbanie balónov , skákací hrad a mnoho zaujímavých činností.

Cena : 40,-                                                                                                                                                                  V cene je zahrnuté : obed ( Mps reštarurácia) ,pitný režim,materiál, pomôcky, program - hostia, odmeny.

Treba si priniesť desiatu, fľašu na pitie,športové oblečenie, staré tričko na výtvarné aktivity a dobrú náladu :)

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na t. č. 0904/524 187, alebo osobne v ZUŠ Čierna nad Tisou pre vyplnenie prihlášky najneskôr do 30. júna 2023.