Partners

Nedeľa 19. 8. 2018

Statistics

MOTTO

„Umenie skrášľuje človeka a bráni mu byť zlým.“

W. von de Vogelweid

Novinky

• Dňa 11.5.2018 sa žiaci ZUŠ - Dubík Sonja Antoinette a Choma Gustáv pod vedením p. učiteľky Manuely Choma zúčastnili 27. ročníka regionálnej súťaže v hre na husliach v Sátoraljaújhelyi (v Maďarsku). Naši žiaci získali 3. miesto. Srdečne im blahoželáme.

• Dňa 9. mája 2018 o 15,30 hod. sa uskutočnil koncert z príležitostí "Dňa matiek". Koncert sa niesol v znamení vďaky, za lásku, starostlivosť a obetavosť všetkých mamičiek. Bola to príležitosť detí, ktorí sa poďakovali spôsobom im blízkym v podobe programu, ktorý pripravili spoločne s pedagógmi ZUŠ.

• Dňa 27.4.2018 sa uskutočnil výchovný koncert pre žiakov 1. - 4. základnej školy s VJS. Žiaci ukázali svoje schopnosti, nadanie a talent na hudobných nástrojoch. Žiaci ZŠ s nadšením počúvali svojich rovesníkov.

• Základná umelecká škola v Michalovciach dňa 24.4.2018 uskutočnila 9. ročník súťažnej prehliadky populárnych hudobných skupín a spevákov pôsobiacich na ZUŠ - Zemplín POP 2018. Našu školu reprezentovali Gustáv Choma, Georgina Dalma Pappová, Regina Kovácsová, Tatiana Baloghová - bronzové pásmo, Sabina Gaspariková - strieborné pásmo pod vedením p. učiteľky Lidii Puškášovej, DiS. art.. Tatiana Baloghová obdŕžala aj mimoriadnu cenu poroty. Všekým žiakom srdečne gratulujeme.

• Riaditeľstvo ZUŠ v Čienej nad Tisou Vás pozýva na talentové skúšky, ktoré sa konajú dňa 11. - 13. apríla 2018 od 14,00 hod. do 15,30 hod. v budove ZŠ s VJS prízemí v riaditeľni ZUŠ.

V školskom roku 2018/2019 sa otvárajú nasledovné odbory:

hudobný - nástroje: klavír, keyboard, gitara, husle, zobcová flauta, spev

výtvarný - kresba, maľba, grafika, kombinované techniky.

Novinky

• Základná umelecká škola