• LETNÝ DENNÝ TÁBOR

Pomaly sa blížia letné prázdniny a my sme pre deti, ktoré majú rady pohyb, zábavu, dobrodružstvo a nechcú sa nudiť doma pripravili aj tento rok letný denný tábor. Ten je zároveň aj vhodným riešením problému, s ktorým sa v čase prázdnin v súčasnej dobe stretáva väčšina pracujúcich rodičov – čo s voľným časom dieťaťa a ako vyriešiť oprávnené obavy, čo ich dieťa,či deti stvárajú bez dozoru v čase ich neprítomnosti. Ak hľadáte pre

Zistite, čo je nové na našej škole
          • Opatrenie ministra školstva

Na základe usmernenia ministra školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky podľa ustanovenia § 3 ods. 8 vyhlášky č. 231/2009 Z. z. Ministerstva školstva SR na základe rozhodnutia hlavného hygienika a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19 prerušuje vyučovanie na školách a školských zariadeniach v období od 30. marca 2020 až do odvolania!

• Usmernenie ministerky školstva zo dňa 12.3.2020

Na základe usmernenia ministerky školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky podľa ustanovenia § 3 ods. 8 vyhlášky č. 231/2009 Z. z. Ministerstva školstva SR o podrobnostiach o organizácii školského roka na základných školách, na stredných školách, na základných umeleckých školách, na praktických školách, na odborných učilištiach a na jazykových školách v dôsledku ohrozenia života a zdravia detí, žiakov alebo zamestnancov škôl a školských zariadení na základe rozhodnutia hlavného hygienika a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19 prerušuje vyučovanie na školách a školských zariadeniach v období od 16. marca 2020 do 27. marca 2020 vrátane.

• Zrušená prevádzka

Riaditeľstvo Základnej umeleckej školy oznamuje rodičom, že od 12. marca 2020 až do 16. marca 2020 nebude prevádzka v ZUŠ na základe rozhodnutia krízového štábu mesta Čierna nad Tisou za účelom zníženia rizika šírenia nákazy COVID-19 (koronavírus) .

Za pochopenie ďakujeme.

• Školné poplatky ZUŠ - zmena

Riaditeľstvo ZUŠ oznamuje rodičom, že na základe VZN mesta Čierna nad Tisou č. 8/2019 sa mení výška príspevku na čiastočnú úhradu nákladov na jedného žiaka (školné) od 1. februára 2020 nasledovne:

- individuálne vyučovanie - 7,00 € mesačne

- skupinové vyučovanie - 5,00 € mesačne.

• Vianočné prázdniny

Riaditeľstvo ZUŠ oznamuje, že dňa 20. decembra 2019 nebude prevádzka v ZUŠ. Vianočné prázdniny sa začínajú od 23. decembra 2019 do 7. januára 2020. Vyučovanie sa začína 8. januára 2020 (streda).

Riaditeľstvo ZUŠ Vám praje príjemné prežitie Vianočných sviatkov v kruhu svojich najbližších a Šťastný Nový rok.

• Triedne semináre v ZUŠ

Riaditeľstvo ZUŠ pozýva rodičov na triedne semináre žiakov ZUŠ pod vedením triednych učiteliek, ktoré sa uskutočnia:

- dňa 2. 12. 2019 o 15,30 hod. - p. učiteľka Manuela Choma

- dňa 3. 12. 2019 o 13,30 hod. - p. učiteľka Mgr. Angelika Nagyová

- dňa 3. 12. 2019 o 14,00 hod. - p. učiteľka Eva Kissová

• Deň dôchodcov

Pod záštitou Mesta Čierna nad Tisou sa uskutoční posedenie, ktoré sa koná pri príležitosti "Mesiaca úcty k starším", dňa 28. novembra 2019 (štvrtok) o 15,00 hod. v školskej jedálni ZŠ s VjS. O príjemnú zábavu sa postarajú všetky školy v pôsobnosti mesta.

• Pozvánka

Riaditeľstvo ZUŠ Vás pozýva na Absolventský koncert, ktorý sa uskutoční dňa 19.6.2019 o 15,00 hod. v budove ZŠ s VJS pre absolventov ISCED 1B a ISCED 2B.

Srdečne Vás očakávame!

• Zemplín POP 2019

Základná umelecká škola v Michalovciach dňa 09.04.2019 organizovala 10. ročník súťažnej prehliadky populárnych hudobných skupín a spevákov pôsobiacich na ZUŠ - Zemplín POP 2019. Našu školu reprezentovali Gustáv Choma, bronzové pásmo, Sabina Gaspariková - strieborné pásmo pod vedením p. učiteľky Lidii Puškášovej, DiS. art. a Marty Jesztrebyovej, DiS. art. Všekým žiakom srdečne gratulujeme.

• Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.