Navigácia

Rozvrh učiteľov

Individuálny rozvrh učiteľov ZUŠ počas prerušenia vyučovania 13.3.2020 - 15.6.2020

Triedna učiteľka: Iveta Antlová, DiS. art.

 

    Pondelok

     Utorok

    Streda

      Štvrtok

     Piatok

12.30

Samuel

Béreš

12.30

Rebeka

Bálintová

12.30

Levente

Lukács

 

 

13.00

Sara

Rumanovská

13.00

Samuel .

Brázda

13.00

Akim

Babiak

 

13.00

Eva

Némethová

13.30

Zoe

Kapcalová

13.30

Ema

Petriková

13.30

Tatiana Fábiánová

13.30

Csenge

Bucsay

13.30

Zoja

Slatinová

14.00

Eliška

Petriková

16.00

Daniel

Puškár

14.00

Teodor

Falat

14.00

Silvia

Lukáčová

 

 

18.00

 Lilien

 Fodorová

 

 

16.00

Pituková

Laura

 

 

Triedna učiteľka: Manuela Choma

Pondelok:   15.00  Patrik Puškáš

                   15.30  Tarr Balázs 

                   16.00  Király Mátyás

 

Piatok:       13.30  Emília Gáborová

                  14.00  Jázmin Jesztrebyová

                  15.00  Vivien Dorkóová

                  15.30  Dubik Sonja

                  16.00  Toroková Eszter

 

Szabová Flora pošle nahrávky.

Strauszová Natália pošle nahrávky.

 

 

 

Triedna učiteľa: Mgr. Angelika Nagyová

 

 

UTOROK

ŠTVRTOK

13.00- 13.30  NAOMI VARGOVÁ PHV

13.00- 13.30  BIANKA CZETOOVÁ  4.ročník

13.45- 14.15  TIFFANY MARIŇÁKOVÁ  PHV

13.45-14.15   SOFIA TÉGLÁSOVÁ    4.ročník

14.30- 15.00  SOFIA SPIŠÁKOVÁ  PHV

14.30- 15.00   MARTIN LACZKO      3. ročník

15.15- 15.45  BLAŽEJ SZUROS   PHV

 

 

 

 

Triedna učiteľka: Marta Jesztrebyová, DiS. art.

 

Rozvrh: Rozvrh-hodin-Jesztrebyova.pdf

 

 

 

 

Triedna učiteľka: Lidia Puškášová, DiS. art.

 

Pondelok: 13:30 - 14:00 M.Kmeťová

                 14:00 - 14:30 T.Baloghová

                 14:30 - 15:00 D.Pappová

                 15:00 - 15:30 V..Nagyová

 

Utorok:     13:30 - 14:00 M.Babiak

                 14:00 - 14:30 A.Babiak

                 14:30 - 15:00 S.Hokszová

                 15:00 - 15:30 S.Gaspariková

 

Streda:     13:30 - 14:00 N.Strauszová

                 14:00 - 14:30 B.Világiová

                 15:00 - 15:30 G.Choma

 

Štvrtok:    13:30 - 14;00 L.Bendžurová

                 14:00 - 14:30 M.Čorbová

                 14:30 - 15:00 V.Molnárová

                 15:00 - 15:30 K.Latócka

 

Piatok:      13:30 - 14:00 K.Magyar

                 14:00 - 14:30 Obligat(E.Törökova, V.Kovácsova, S.Hokszová)

 

 

Triedna učiteľka: Eva Chomová, DiS. art.

 

Pondelok: 12:40 - 13:25 Kročeková Iveta

                 13:30 - 14:15 Pappová Dalma

                 14:20 - 15:05 Jesztrebyová Jazmína

                

Utorok:    13:50 - 14:35 Krausová Alexandra

                 14:40 - 15:25 Pásztorová Boglárka

                 15:30 - 16:15 Móriczová Emma

                 

Streda:     14:30 - 15:15 Hokszová Sara

                 15:20 - 16:05 Tóthová Fanni

                 

Štvrtok:    14:00 - 14:45 Bajová Nina

                 14:50 - 15:35 Reszegi-Bucsay Bálint

                 15:40 - 16:05 Reszegi-Bucsay Csenge

                 

Piatok:      14:00 - 14:45 Monková Evelyn

                 14:50 - 15:35 Prosčák Bence

 

 

Triedna učiteľka: Eva Kissová

 

PONDELOK   13,00 - 13,30  Szimková Viktoria

                         13,30 - 14,00 Ogou Benjamin

                         14,00 - 14,30 Ogou Leonard

 

UTOROK:       13,00 - 13,30 Pollák Aron

                         13,30 - 14,00 Németh Oliver

                         16,00 - 16,30 Matyiová Rebeka

 

STREDA :       13,00 -  13,30 Ballová Štefánia

                         13,30 - 14,00 Ambrovčíková Laura

                         15,30 - 16,00 Salamonová Ella

                         16,00 - 16,30 Falatová Dorotka

                         16,30 - 17,00 Čonková Melánia

 

ŠTVRTOK :    15,00 - 15,30 Lintová Ramona

                        15,30 - 16,00 Némethová Eva

                        16,00 - 16,30 Kováčová Viktória

 

PIATOK :        15,00 - 15,30 Baloghová Linda

                        15,30 - 16,00 Spišák Bence

                        16,00 - 16,30 Mezo Tibor

 

Novinky

Kontakt

  • Základná umelecká škola
    Školská 160/3, 076 43 Čierna nad Tisou
  • +421 566350 242

Fotogaléria